KONST / Litografier / Litografi 12009225
nr 1200 9225
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Litografi, Signerad, ea-upplaga. Motivet: 20x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 19:31:42
24/8 10:52:29
300 kr
26/8 22:46:05
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg